Zbiórka na rzecz Michała Pieczki – wspólnie możemy pomóc!

upjp2_razem_dla_michala_1280.png

Drodzy wykładowcy, pracownicy, doktoranci, studenci i absolwenci UPJPII,
chcemy podzielić się z Wami wiadomością dotyczącą Michała Pieczki – naszego studenta III roku Ochrony Dóbr Kultury I stopnia, pochodzącego ze Starej Wsi koło Bielska-Białej. Michał uległ wypadkowi drogowemu w okolicach swojej miejscowości. Obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, pozostając w stanie śpiączki farmakologicznej. Planowana jest operacja twarzoczaszki, a proces leczenia i rehabilitacji będzie wymagał znacznych nakładów finansowych.

W obliczu trudnej sytuacji chcielibyśmy zaprosić Was do włączenia się w zbiórkę środków na leczenie i rehabilitację Michała. Jego rodzina potrzebuje naszej pomocy, aby zapewnić mu jak najlepszą opiekę.

Zbiórka trwa do 31 stycznia 2024 r. Aby wesprzeć Michała, możecie dokonywać wpłat na dwa sposoby:

Każda kwota, jaką zdecydujecie się przekazać, będzie ogromnym wsparciem dla Michała i jego rodziny w tym trudnym czasie. Zachęcamy również do przekazywania informacji o zbiórce wśród swoich znajomych, rodzin oraz innych osób, które mogą chcieć wesprzeć Michała.

Bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie i solidarność w tej trudnej sytuacji. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy pomóc Michałowi w powrocie do zdrowia.

Z góry serdecznie dziękujemy za każdy gest wsparcia
Instytut Historii Sztuki i Kultury UPJPII oraz Fundacja im. św. Królowej Jadwigi dla UPJPII