Absolutorium dla Zarządu Fundacji za 2022 rok

W trakcie obrad udzielono absolutorium członkom Zarządu Fundacji za rok 2022: ks. Andrzejowi Lichosytowi – Prezesowi Zarządu, Łukaszowi Rzepce – Wiceprezesowi Zarządu i Magdalenie Ficoń – Skarbnik.

25-lecie kanonizacji św. Jadwigi Królowej

Zapraszamy do udziału w obchodach 25-lecia kanonizacji naszej Patronki

Boże Narodzenie 2021

Szanowni i Drodzy Przyjaciele Fundacji, życzymy, by Pan Bóg darzył zdrowiem i pomyślnością, by nie szczędził sukcesów osobistych i zawodowych, i wreszcie by w każdym dniu Nowego Roku 2022 pozwalał cieszyć się obecnością rodziny, przyjaciół i znajomych. Niech ten rok będzie czasem szacunku i miłości. Błogosławionej obecności Pana!

19.08.2021

Fundacja w krakowskim Informatorze NGO

W Krakowie działa wiele organizacji pozarządowych realizujących swą misję w rozmaitych obszarach pożytku publicznego. Organizacje te stanowią niezwykle istotną część tkanki Krakowa, niosą bowiem pomoc tam gdzie jest ona potrzebna, wpływają na procesy stanowienia lokalnego prawa, animują lokalne społeczności, budują postawy niezbędne dla prawdziwego społeczeństwa obywatelskiego.

Uroczystości ku czci św. Królowej Jadwigi

"Za to szczególne dzieło Jadwigi dziękujemy dziś, gdy z dumą wracamy do owych sześciuset lat dzielących nas od założenia Wydziału Teologicznego i odnowy uniwersytetu w Krakowie — lat, rzec można, nieprzerwanej świetności nauki polskiej." św. Jan Paweł II

Wielkanoc 2021

"Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak powiedział. Chodźcie, zobaczcie miejsce, gdzie leżał." Ewangelia wg św. Mateusza 28,6