Dołącz do nas! Warto pomagać!

Chcesz aktywnie włączać się w życie uczelni? Szukasz miejsca, w którym będziesz mogła/mógł realizować swoje pomysły? Lubisz wyjeżdżać, rozmawiać z nowo poznanymi osobami i zarażać ich pozytywną energią? Lubisz dobrą kawę lub herbatę? A co najważniejsze... zależy Ci na @UPJP2, bo „to Twoje miejsce na ziemi”?!

Serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów wszystkich roczników i kierunków do włączenia się w działania na rzecz społeczności Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Jeśli chcesz być Wolontariuszką/Wolontariuszem, zapoznaj się z załącznikami poniżej
oraz wypełnij formularz. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie skontaktuje się z Tobą Koordynatorka Wolontariatu.

Pięcioro najaktywniejszych wolontariuszy wyjedzie w drugiej połowie września bieżącego roku akademickiego, na bezpłatny wyjazd, stanowiący formę nagrody za ich całoroczne działania!

Wypełniając formularz, akceptujesz politykę prywatności Fundacji (RODO) - por. załącznik poniżej.

FORMULARZ