Rada Fundacji im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie podczas posiedzenia 11 stycznia 2023 r. przyjęła jednogłośnie, iż wszelkie działania Fundacji zostają skierowane na budowę Kampusu Jana Pawła II przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie. Wobec powyższego wszelkie dofinansowania zostają wstrzymane!

• DOFINANSOWANIA DO 2000 zł
    Szukasz dofinansowania projektu w wysokości do 2000 zł? Napisz pismo, w którym opiszesz swój projekt. Pamiętaj, by zaadresować pismo do "Zarządu Fundacji im. Św. Królowej Jadwigi dla UPJPII w Krakowie". Koniecznie podaj swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres pocztowy, adres mailowy, numer telefonu oraz kierunek i rok studiów. Pamiętaj o odręcznym podpisie. Zeskanowane pismo wyślij na adres fundacja@upjp2.edu.pl a wersję papierową złóż w Biurze Zarządu (Kanonicza 9/405) wcześniej ustalając mailowo termin wizyty. Pismo możesz również wysłać pocztą tradycyjną.

• DOFINANSOWANIA POWYŻEJ 2000 zł
    Prosimy o złożenie wniosku o dofinansowanie zgodnie z wzorem, który można pobrać poniżej.
    Wytyczne do wniosków:

a) określenie celu i przedmiotu projektu,
    b) wykaz osób uczestniczących w realizacji projektu,
    c) kalkulację kosztów realizacji projektu,
    d) wnioskowaną kwotę dofinansowania ze środków Fundacji,
    e) wskazanie wysokości i źródła pochodzenia pozostałych środków służących realizacji projektu,
    f) określenie merytorycznych i formalnych efektów dofinansowywanego projektu oraz wskazanie sposobu ich udostępniania,
    g) wskazanie osoby upoważnionej do reprezentowania jednostki lub organizacji w sprawach związanych z projektem,
    h) w przypadku inicjatyw studenckich - opinię opiekuna naukowego.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PRZY KAŻDORAZOWYM DOFINASOWANIU

Po podjęciu decyzji o dofinansowaniu danego przedsięwzięcia, Fundacja zobowiązuje się do:
− wypłacenia zadeklarowanej kwoty w formie i terminie ustalonymi z Organizatorem,
− promocję przedsięwzięcia na stronie internetowej Fundacji oraz jej profilu FB i zamieszczenia tam materiałów dostarczonych przez Organizatora. Fundacja zastrzega sobie prawo do skrótów i redakcyjnego opracowania tekstu przeznaczonego do publikacji.

• W przypadku dofinansowania przez Fundację organizacji konferencji naukowej, sympozjum, sesji, spotkania autorskiego, konkursu itp. Organizator zobowiązuje się do:
    − umieszczenia logotypu Fundacji na wszystkich materiałach promocyjnych (plakatach, ulotkach, zaproszeniach, banerach itp.) oraz na stronie internetowej przedsięwzięcia,
    − zadbania, aby prezentacja logotypu Fundacji była właściwa (wielkość logotypu Fundacji taka sama jak innych sponsorów/patronów, umieszczenie go na odróżniającym się tle) i przekazania do akceptacji Fundacji pod tym względem wspomnianych wyżej materiałów promocyjnych (w wersji elektronicznej),
    − przekazania Fundacji jednego zestawu gotowych materiałów promocyjnych,
    − umieszczenia informacji o współfinansowaniu wydarzenia przez Fundację w materiałach medialnych,
    − ustawienia w miejscu wydarzenia roll-upu Fundacji,
    − przekazaniu Fundacji zdjęć i opisu z przedsięwzięcia ze zgodą na wykorzystanie na stronie internetowej www.fundacja.upjp2.edu.pl i innych materiałach promocyjnych Fundacji.
  • W przypadku dofinansowania przez Fundację publikacji Sponsorowany zobowiązuje się do:
    − umieszczenia na 2, 3 lub 4 stronie okładki logotypu Fundacji wraz z informacją: „Publikacja współfinansowana przez Fundację im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie” lub „Publikację zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Fundacji im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie”,
    − przekazania Fundacji minimum jednego egzemplarza wydrukowanej publikacji oraz elektronicznej wersji okładki do wykorzystania na stronie www.fundacja.upjp2.edu.pl oraz w innych materiałach promocyjnych Fundacji. Przekazanie egzemplarza drukowanego oraz okładki będzie równoznaczne z wypełnieniem zobowiązania do złożenia w terminie 30 dni od zakończenia projektu sprawozdania z jego realizacji.
  • W przypadku podjęcia przez Fundację decyzji o dofinansowaniu innego rodzaju przedsięwzięć, zostaną ustalone indywidualne wzajemne zobowiązania stron.

Jeśli Organizator/Sponsorowany nie wywiąże się z powyższych zobowiązań, Fundacja może zażądać zwrotu części lub całości przyznanego dofinansowania.