Boże Narodzenie 2020

Boże Narodzenie jest świętem życia, gdyż Ty, Jezu, przychodząc na świat jak każdy z nas, pobłogosławiłeś godzinę narodzin: godzinę, która symbolicznie przedstawia tajemnicę ludzkiego istnienia, łącząc ból z nadzieją, cierpienie z radością. (Jan Paweł II, Homilia podczas pasterki, Watykan 2000)

06.09.2020

Zmarł kard. Marian Jaworski - wieloletni Przewodniczący Rady Fundacji

Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z głębokim żalem przyjęła informację o śmierci kard. Mariana Jaworskiego wieloletniego Przewodniczące Rady Fundacji.

19.07.2020

Zmarł prof. dr hab. Franciszek Ziejka – członek Rady Fundacji

Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z głębokim żalem przyjęła informację, że w niedzielę 19 lipca, w wieku 80 lat zmarł prof. dr hab. Franciszek Ziejka wieloletni członek Rady Fundacji.

05.06.2020

Wyjątkowe posiedzenie sprawozdawcze Rady Fundacji

Na trzy dni przed liturgicznym wspomnieniem Patronki Fundacji Świętej Królowej Jadwigi odbyło się wyjątkowe posiedzenie Rady.

Boże Narodzenie 2019

Życzymy, by Pan Bóg darzył zdrowiem i pomyślnością, by nie szczędził sukcesów osobistych i zawodowych, i wreszcie by w każdym dniu Nowego Roku 2020 pozwalał cieszyć się obecnością rodziny, przyjaciół i znajomych. Niech ten rok będzie czasem szacunku i miłości.

Spotkanie wyborcze Rady Fundacji

We wspomnienie św. Mikołaja, w związku z kończą się 31 grudnia br. kadencją odbyło się spotkanie wyborcze Rady Fundacji. Powołano władze Rady Fundacji oraz członków Zarządu.