Poniżej prezentujemy inicjatywy finansowane lub współfinansowane przez Fundację im. Świętej Królowej Jadwigi dla UPJPII w Krakowie w bieżącym roku kalendarzowym. Trwają prace na zbiorczym opracowaniem projektów Fudnacji.

Potrzebujesz pomocy w realizacji projektu?! Nie zwlekaj. Zapoznaj się z zasadami udzielania wsparcia finansowego, wypełnił wniosek i przyjdź z nim do Prezesa Zarządu Fundacji lub do Biura Zarządu na umówione wcześniej spotkanie. Zrobimy co w naszej mocy, by Ci pomóc!

Filtruj wiadomości

MKN "Zwyczaje oraz tradycje w kulturach i religiach"

2019.04.11-12 - Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Zwyczaje oraz tradycje w kulturach i religiach"

Studenci w Wadowicach z okazji 14. rocznicy śmierci św. Jana Pawła II

2019.04.02 - Pielgrzymka Studentów do Domu rodzinnego Karola Wojtyły w Wadowicach, w 14. rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II oraz do Kalawarii Zebrzydowskiej.

VIII Gala Nagrody Dziennikarzy im. Bartka Zdunka

2019.03.18 - VIII Gala Nagrody Dziennikarzy im. Bartka Zdunka

Beatyfikacja Michała Giedroycia

2019.02.08 - 10.05 - Spotkania przygotowujące do dziękczynienia za beatyfikację bł. Michała Giedroycia